• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Kartaltekin72
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905324466600
  • https://www.twitter.com/krtltkn
  • https://www.instagram.com/kartaltekinofficial
  • https://www.youtube.com/channel/UCb6cOGjcMh7kJOmCiCkltaA

Hakkımızda

Zonguldak doğumludur. AİBÜ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana dal ,Beden Eğitimi Yan dal ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Alanında yüksek lisans yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri bölümünde de halen öğrenim görmektedir.Biruni Üniversitesinden aldığı eğitim sonucunda Aile Danışmanlığı ünvanını da kazanmıştır.

T.E.D Koleji,Öncü Koleji,75.Yıl Ziya Gökalp İlköğretim Okullarında öğretmenlik , Safran İlköğretim Okulu,Samanlı İlköğretim okulu ve Samanlı İlkokulu,Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu ve Müfettiş Hamdi Girgin ilkokullarında yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

2004-2011 yılları arasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplam Kalite Yönetimi Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

Kartal TEKİN ,İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mevsimlik Tarım İşcileri Takip Komisyonu Başkanı ve Yalova ili Öğrenci Kayıt Alanları Belirleme Komisyonu üyelikleri görevlerinde de bulunmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı ve İl Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilerek Hizmetiçi Eğitim Görevlisi olarak bir çok alanda eğitimler vermiştir ve vermektedir.

Öğretmenlik Uygulamaları Seminerleri

Aday Memurlara Temel Eğitim ve Hazırlayıcı Eğitim Seminerleri

Demokrasi ve İnsan Hakları

İletişim ve Haberleşme

Etik

Görevde Yükselme Seminerleri

Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci ,Türkiye´de Demokrasi Serüveni ve 15 Temmuz Süreci Semineri

Dünden Bugüne Öğretmenlik Seminerleri

Çoklu Zeka Kuramı Seminerleri

Duygusal Zeka Seminerleri

Okul Geliştirme Eğitimleri

Toplam Kalite Yönetimi Eğitimleri vermiş olduğu eğitimlerden bazılardır.

 

Bir çok sivil toplum kuruluşunda kuruculuk,başkanlık ve yönetim kurulu üyelikleri görevlerinde bulunan Kartal TEKİN Yalova Kartalspor Kulübü Başkanlığı,Yalovaspor Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yalova ASKF(Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu)Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.Kartal TEKİN 75.Yıl Ziya Gökalp Spor Kulübü kurucu üyeliği ,Yalova Beşiktaşlılar Derneği kurucu başkanlığı ve Yalova Bahçelievlerspor Kulübü  ve Yalova Kartal Spor Kulübü kurucu başkanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Aynı zamanda TFF(Türkiye Futbol Federasyonu) C Lisans futbol antrenörü olan Kartal TEKİN Samanlıspor,Esnafspor, Yalovaspor ve Yalova Kartal Spor kulüplerinde antrenörlük ve Teknik Direktörlük görevlerinde de bulunmuştur.2015 yılında  Türkiye Futbol Federasyonu Resmi Lisanslı Futbol Menajeri olmuştur.

Kartal TEKİN halen Yalova 75.Yıl Ziya Gökalp İlkokulunda okul müdürü olarak görevine devam etmektedir.